شماره‌های تماس: ۲۳-۳۳۵۱۱۱۲۱

پرداخت در محل

home-page-banner-332

مشتریان عزیز، وب سایت بوش لند برای آن دسته از مشتریانی که آدرس تحویل آنها در تهران باشد، این امکان را فراهم کرده است تا پرداخت خود را در هنگام تحویل کالا به یکی از روش های زیر انجام دهند.

 

 

  • پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

تمامی مشتریان بوش لند میتوانند در هنگام سفارش، پرداخت خود را از طریق درگاه اینترنتی بانک ملت در سایت بوش لند انجام دهند. پرداخت موفق این مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش شما به صورت خودکار وارد مرحله آماده سازی و ارسال میگردد.

لازم به ذکر است مشتریانی که تمایل به پرداخت اینترنتی دارند میبایست اطلاعات زیر را دارا باشند:

1- شماره کارت 16 رقمی بانک های عضو شتاب

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

3- کد CVV2
4- تاریخ انقضاء کارت

 

  • پرداخت با کارت بانکی در محل

خریداران محترم که دارای کارت های عضو شتاب هستند میتوانند پرداخت خود را پس از تحویل سفارش توسط دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) که ماموران سفارش بوش لند به همراه دارند انجام دهند.

 

  • پرداخت نقدی در محل

مشتریانی که تمایل به پرداخت نقدی سفارش خود دارند نیز میتوانند پس از تحویل کالا وجه مورد نظر را به صورت نقدی به  ماموران سفارش ما تحویل دهند.

 

  • پرداخت کارت به کارت

خریداران محترم می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌های ذکر شده در این قسمت کارت به کارت نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه‌های ATM (عابربانک) و یا حواله اینترنتی استفاده کرد.

شماره کارت:

بانک پارسیان          به نام سید شهاب‌الدین هاشمی              5327-0477-0611-6221

شماره حساب:

بانک پارسیان          به نام سید شهاب‌الدین هاشمی              80001231316002

شماره شبا:

IR510540124080001231316002

 

در صورتی که پرداخت سفارش از طریق کارت به کارت یا حواله اینترنتی باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

 

* نکتــه
سفارش‌هایی که از طریق باربری و یا پست ارسال می‌شوند، لازم است پیش از ارسال، از طریق پرداخت کارت به کارت یا پرداخت اینترنتی تسویه شوند.