شماره‌های تماس: ۲۳-۳۳۵۱۱۱۲۱

روش‌های ارسال کالا

home-page-banner-3311

روش‌های ارسال کالا برای تهران، کرج و همچنین سایر شهرستان‌ها به شرح ذیل می‌باشد:

تهران

بوش لند با فراهم آوردن شرایط ارسال سریع و رایگان به کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران لذت یک خرید متفاوت را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است و بابت حمل و تحویل کالای خریداری شده تا درب منزل هزینه‌ای از مشتریان ساکن تهران اخذ نخواهد کرد. در نقشه زیر محدوده‌ی ارسال رایگان مشخص شده است:

نقشه تهران

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر ثبت گردند، در همان روز ترتیب اثر داده خواهند شد و بین ساعت ۱۵ الی ۱۸ تحویل داده می‌شوند.

سفارش‌هایی که پس از ساعات ذکر شده ثبت گردند در روز کاری بعد رسیدگی خواهد شد.
هزینه ارسال کالا در شهر تهران (طبق نقشه فوق) تا درب منزل رایگان می‌باشد و در صورت نیاز و تمایل خریدار به بالابری محصول توسط راننده بوش‌لند، این فرآیند متحمل هزینه شده و برعهده خریدار می‌باشد.

نکته: ارسال کالا برای سفارش‌های بالاتر از ۲۰۰ هزار تومان رایگان می‌باشد. در سفارشات کمتر از ۲۰۰ هزار تومان هزینه پیک به عهده مشتری خواهد بود.

کرج

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر ثبت گردد، در روز کاری بعد ارسال خواهد شد. به سفارش‌هایی که پس از ساعات ذکر شده ثبت گردد طی ۲۴ الی ۴۸ ساعت آینده پردازش خواهند شد.
هزینه ارسال کالا تا انتهای محدوده شهر تهران رایگان و پس از خروج از محدوده تا درب منزل برعهده خریدار می‌باشد و همانند شهر تهران در صورت نیاز و تمایل خریدار به بالابری محصول توسط راننده بوش‌لند ، این فرآیند متحمل هزینه شده و برعهده خریدار می‌باشد.
کالاهای کوچک و با حجم کم (وزن زیر ۲۰ کیلوگرم) به وسیله تیپاکس ارسال می‌گردد و هزینه تیپاکس به روش زیر محاسبه می‌گردد.
هزینه ارسال کالا تا ۶ کیلوگرم مبلغ ۱۳.۵۰۰ تومان می‌باشد و کالاهایی که وزن آن‌ها بیش از ۶ کیلوگرم می‌باشد به ازای هر کیلوگرم اضافه مبلغ ۱.۴۰۰ تومان به مبلغ ذکر شده افزوده می‌شود .

شهرستان‌ها

ارسال کالا به شهرستان‌ها با توجه به محصول و تمایل خریدار به ۳ روش زیر انجام می‌گردد:
۱- باربری: در این روش هزینه ارسال با توجه به نوع کالا، حجم، وزن و مسافت تعیین می‌گردد.
محدوده هزینه‌های ارسال توسط باربری به صورت زیر می‌باشد:
جاروبرقی ۱۰.۰۰۰ تا ۳۰.۰۰۰ تومان
ظرفشویی ۳۰.۰۰۰ تا ۴۰.۰۰۰ تومان
لباسشویی ۳۰.۰۰۰ تا ۴۵.۰۰۰ تومان
یخچال فریزر ۴۰.۰۰۰ تا ۶۰.۰۰۰ تومان

 

کالاهای سنگین عبارتند از: یخچال و فریزر، سایدبای‌ساید، لباسشویی، ظرفشویی و اجاق گاز

زمان تحویل کالا در این روش از زمان ارسال به مدت ۲۴ ساعت می‌‌باشد و مکان تحویل، دفتر باربری شهر مقصد می‌باشد.

۲- تیپاکس: نحوه محاسبه هزینه ارسال به روش تیپاکس به صورت زیر می‌باشد:
هزینه ارسال محصول تا وزن ۶ کیلوگرم مبلغ ۱۳.۵۰۰ تومان می‌باشد و کالاهایی که وزن آن‌ها بیش از ۶ کیلوگرم باشد به ازای هر کیلوگرم اضافه مبلغ ۱.۴۰۰ تومان به مبلغ ذکر شده افزوده می‌شود.
زمان تحویل کالا در این روش برای سفارشاتی که در روزهای کاری در ساعات ۹ الی ۱۱ ثبت شده باشند طی ۲۴ ساعت آینده خواهد بود و مکان تحویل محصول در این روش درب منزل خریدار محترم می‌باشد.

۳- پست‌پیشتاز: هزینه ارسال در این روش پس از ارسال تعیین و اعلام می‌گردد. همچنین زمان تحویل محصول براساس زمان ارسال کالاها توسط اداره پست تعیین شده و مکان تحویل محصول درب منزل خریدار محترم می‌باشد.