آیکون تحویل رایگان در محل  نحوه تحویل کالا در بوش لند چگونه است؟

فروشگاه اینترنتی بوش لند فقط در شهر تهران امکان تحویل رایگان درب منزل دارد و در شهرهای دیگر این هزینه نسبت به کالا و نوع ارسال محاسبه میشود، شما میتوانید تمامی شرایط ارسال را در زیر مطالعه نمایید:

 

ارسال تهران

بوش لند با فراهم آوردن شرایط ارسال سریع و رایگان به کلیه مناطق ۲۲ گانه تهران لذت یک خرید متفاوت را برای مشتریان عزیز فراهم کرده است و بابت حمل و تحویل کالای خریداری شده تا درب منزل هزینه‌ای از مشتریان ساکن تهران اخذ نخواهد کرد. در نقشه زیر محدوده‌ی ارسال رایگان مشخص شده است:

سفارش‌هایی که در روزهای کاری شنبه تا پنجشنبه تا ساعت ۱۲:۳۰ بعد از ظهر ثبت گردند، در همان روز ترتیب اثر داده خواهند شد و بین ساعت ۱۵ الی ۱۸ تحویل داده می‌شوند.

سفارش‌هایی که پس از ساعات ذکر شده ثبت گردند در روز کاری بعد رسیدگی خواهد شد.
هزینه ارسال کالا در شهر تهران (طبق نقشه فوق) تا درب منزل رایگان می‌باشد و در صورت نیاز و تمایل خریدار به بالابری محصول توسط راننده بوش‌لند، این فرآیند متحمل هزینه شده و برعهده خریدار می‌باشد.

 

ارسال به شهرستان

ارسال کالا به شهرستان ها از دو طریق باربری و تیپاکس امکان پذیر است که در هنگام نهایی سازی سفارش خود میتوانید روش ارسال کالا را تعیین نمایید، هزینه حمل بنابر حجم کالای شما متفاوت خواهد بود.

 

1- باربری: این روش تنها مختص به کالاهای با حجم بزرگ است و مکان تحویل کالا به شما، دفتر باربری میباشد.

لازم به ذکر است ارسال کالا از این طریق مستلزم پرداخت هزینه بسته بندی میباشد و در غیر این صورت شرکت تضمینی در قبال سلامت کالای شما نخواهد داشت.

زمان تحویل در این روش از زمان ارسال بین 24 الی 48 ساعت میباشد و همچنین از مشتریان عزیز خواهشمند است در زمان تحویل کالای خود از باربری سلامت کامل کالا را چک نمایند، و در صورت وجود هرگونه نقص کالا را به هیچ عنوان تحویل نگیرید.

 

2- تیپاکس: در این روش هزینه حمل نسبت به وزن کالای شما محاسبه میگردد و شرکت تیپاکس کالای شما را بیمه خواهد کرد، و همچنین تحویل کالا درب منزل شما صورت خواهد گرفت.

زمان تحویل در این روش از زمان ارسال بین 24 الی 48 ساعت میباشد و همچنین از مشتریان عزیز خواهشمند است در زمان تحویل کالای خود از باربری سلامت کامل کالا را چک نمایند، و در صورت وجود هرگونه نقص کالا را به هیچ عنوان تحویل نگیرید.

 

ارسال به کرج و شهرهای حومه تهران

ارسال کالا به شهرهایی که در حومه تهران هستند از دو طریق تیپاکس و وانت بار (برای کالاهای با حجم بزرگ) میباشد، ارسال از طریق تیپاکس به شرح بالا میباشد و ارسال از طریق وانت بار بین 12 الی 24 ساعت و با هزینه مشتری صورت خواهد گرفت.