450 watts

 

450watt_handblenderموتور قدرتمند و آرام 450 واتی باعث آماده سازی موثر و سریع غذاها می‌شود.

پایه پلاستیکی همزن

پایه همزن پلاستیک با تیغه‌های استیل ضدزنگ به راحتی قابلیت جدا شدن دارد. در مقابل حرارت مقاوم‌پذیر بوده و به آسانی کنترل می‌شود.

 

FineCreamer

finecreamer_a01ایده ساخت این محصول افزایش حجم بوده است. این محصول نوآورانه با گلوله‌های طراحی شده در پایین خود هوای بیشتری را وارد همزن کرده و باعث می‌شود که مخلوط بهتری حاصل شود. به طور مثال با این همزن سفیده تخم مرغ بیشتری در مدت زمان کمتر بدست می‌آید.

mcim01790585_finecreamer

دکمه Pulse/turbo

با این دکمه حداکثر قدرت قابل استفاده خواهد بود. در زمانی که سرعت یا مقدار کمتر مورد توجه باشد مانند بریدن نان، ژامبون یا سوسیس به راحتی با فشردن این دکمه این امکان برای شما فراهم است.

mcim01790599_moment_turbospeed

1000 watts

1000watt_fp_a01وقتی صحبت سرعت و قدرت در مقیاس تعداد زیاد می‌شود، موتور 1000 واتی واقعا راهگشا خواهد بود. نتیجه استفاده از این موتور حداکثر قدرت برای دستگاه شما خواهد بود.

12 سرعته

12speed_a01در هر زمانی که بخواهید سس مایونز یا سوپ درست کنید یا بخواهید چیزی را برش داده، خرد کرده یا حتی مخلوط کنید؛ نیاز به سرعت‌های مختلفی دارید تا نتیجه بهتری بگیرید. این دکمه 12 حالته نیاز شما را برای انتخاب سرعت مناسب برظرف می‌کند.

3D PlanetaryMixing

3dplanetarymixing_a01میله های پیشرفته و خاص همزن باعث می‌شود مخلوط با قدرت بیشتری و در همه‌ی جهات با یکدیگر مخلوط شده و در نتیجه مخلوط همگن‌تری حاصل گردد.

mcim01790666_3d_planetary_mixing

5 سرعته

5speed_a0انتخاب سرعت صحیح برای هر آماده‌سازی هر غذایی بسیار مهم بوده و این با انتخاب قدرت درست در پنج حالت مختلف سرعت بدست ‌می‌آید.

MultiMotion Drive

multimotiondrive_a01میله‌های جهت‌دار متحرک امکان حرکت در تمام نقاط ظرف از بالا تا پایین را دارند و در همزدن مخلوط در کاسه همه‌ی مخلوط به خوبی با هم ترکیب می‌شوند.

mcim01790666_3d_planetary_mixing

QuattroBlade Pro

quattroblade_pro_a01طراحی جدید و منحصربفرد تیغه‌های مخلوط‌کن دستی با سطح داخلی گلف مانند خود این اطمینان را به شما می‌دهد که مخلوط به طور کامل هم زده می‌شود. این سطح خوب همزدن با ساختار زنگوله‌ای قسمت پایینی همزن که همه‌ی مواد را به طرف تیغه‌های چرخان QuattroBlade می‌کشد، به وجود می‌آید. در نتیجه شما متوجه خواهید شد که مواد در پایین همزن گیر نکرده و مخلوط همگنی بدست می‌آید.

mcim01790628_quattroblade_pro_stabmixer

تیغه Quattro

طراحی خلاقانه و جدید چاقو شکل تیغه QuattroBlade باعث برش‌های حرفه‌ای در زمان خرد کردن با همزدن مواد می‌شود. این تیغه کار خود را با احتیاط لازم و به سرعت انجام می‌دهد.

mcim01790629_quattroblade

پایه استیل ضدزنگ

کیفیت بالای پایه همزن که از جنس استیل ضدزنگ بوده به همراه طراحی خاص خود باعث شده تا با تیغه‌های استیل به راحتی در کنار یکدیگر کار کنند و جداسازی و تمیزکردن آن مشکلی نداشته باشید.

mcim01790643_stainless_steel_foot_stabmixer

Infinitely variable speed

با محور چرخان “سرعت متغیر” می‌توانید در میزان سرعت دستگاه را در هر سرعتی تنظیم کنید (حتی در حالتی که در حال خورد کردن یخ هستید).  این کلید دارای چراغ LED نیز هست.

 

تیغه Supercut

superknife_a01با لبه‌های دندانه دار این تیغه می‌توان سطح بزرگتری را برش داد. طراحی این تیغه‌های Supercut باعث می‌شود تا به راحتی موادی مانند سبزیجات نرم و سخت، ماهی، گوشت و ژامبون‌ها را برید.

mcim01790647_superknife

سنسور Smart Dough

smartdoughsensor_a01درست کردن خمیر و مواد دیگر با حجم بالا همیشه جزو چالش‌های موجود در آشپزخانه بوده است. سنسور Smart Dough باعث می‌شود که مواد مخلوط شونده در همزن با سرعتی یکنواخت و به طور کامل با هم ترکیب شوند.

دارای 55 عملکرد

function55_a01با تعداد زیاد عملکرد و لوازم جانبی، قادر خواهید بود تا غذاهای بسیاری را آماده کنید. لوازمی مثل خردکن، همزن، برش‌دهنده، ورز دهنده و غیره با توجه به مدل خریداری شده از جمله لوازم جانبی هستند که همراه دستگاه می‌باشند.

ProPuree

propuree_a01سیب‌زمینی، نخود و پوره‌های میوه‌جات در صورتی که خانگی باشند، بسیار خوشمزه خواهند بود. مخصوصا اگر از گوشت کوب ProPuree برای آماده سازی آنها استفاده کنید که در آن صورت آماده سازی آنها بسیار راحت‌تر خواهد شد.

Professional reversible supercut cutting disc

professionaltool_slicerصفحه حرفه‌ای برش که لبه‌های بسیار تیزی دارد، می‌تواند روند برش ورقه ای انواع میوه و سبزیجات را به راحتی انجام دهد بدون اینکه به آنها لطمه‌ای وارد شود.

mcim01790625_professionaltool

طراحی ارگونومیک

ergonomicdesign_a01محصولاتی که این ویژگی را دارند دارای دسته بزرگ و ارگونومی شکل هستند که کار با دکمه‌ها را آسان کرده و با وزن کم و موتور کم‌صدایی که دارند، سرعت و راحتی را برای شما بیشتر خواهند کرد.

AntiSplash

antisplashاین قابلیت در پایه همزن باعث شده در آماده سازی غذا تشرحی به اطراف نداشته باشد؛ بنابراین محیط اطراف همزن تمیزتر خواهد بود.

بدون سیم

این طراحی بدون سیم باعث افزایش عملکرد شما می‌شود. باتری‌های با کیفیت لیتیوم یون می‌توانند در دوره‌های طولانی مورد استفاده قرار می‌گیرند و قدرت بالایی دارند.

EasyArm Lift

بازوی بالارونده فضای بیشتری را برای کار در اختیار شما می‌گذارد، با دکمه‌ای به راحتی این بازوی حمایتی بالا می‌آید و شما می‌توانید ابزارهای همزن را جدا و تعویض کنید که در سرعت و راحتی تان موثر است.

mcim01790583_easy_armlift

سیم جمع‌کن اتوماتیک

وقتی شما کارتان با دستگاه تمام می‌شود، می‌توانید به راحتی کابل برق را به صورت اتوماتیک در فضایی خالی در دستگاه جمع کنید. این سیم جمع‌کن اتوماتیک کار را از این راحت‌تر نمی‌تواند بکند!

سیم مارپیچی

helixcord_a01سیم انعطاف پذیر و مارپیچ، بلندی بیشتری دارد و کار با آن در محیط آشپزخانه راحت‌تر است، چرا که آزادی عمل بیشتری به شما در حرکت می‌دهد.

ThermoSafe

thermosafe_blender_a01در هر شرایطی مخلوط کن با شیشه TempSafe وسیله‌ای مناسب برای خرد کردن یخ، میوه‌های یخ زده و دیگر مواد است. این قابلیت شیشه مخلوط کن را در برابر مواد سرد و گرم محافظت می‌کند. با این مخلوط‌ کن آماده‌سازی انواع اسموتی خوشمزه و نوشیدنی سرد و گرم امکان پذیر است.

پارچ شیشه‌ای

این پارچ با ظرفیت 1.75 لیتر دارای کیفیت بالایی ست و برای آماده‌سازی انواع نوشیدنی، اسموتی، خرد کردن یخ  و حتی پوره سوپ داغ مناسب است.

پارچ پلاستیکی

این پارچ پلاستیکی 2 لیتری در برابر حرارت مقاومت خوبی دارد و از نوع نشکن است.

ایمنی

safety_processor_a01به لطف درب ظرف و پلاستیک کاسه همزن که روی هم قرار می‌گیرند، حداکثر ایمنی را در حین ترکیب کردن مواد غذایی به همراه خواهد داشت.

حداکثر 4.3 کیلوگرم خروجی در دقیقه

outputmax_43_a01وجود موتور قدرتمند در چرخ گوشت باعث می‌شود که تا حداکثر تا 4.3 کیلوگرم گوشت در دقیقه چرخ شود. این موتور در مقادیر زیاد باعث افزایش کارایی می‌شود.