اصطلاحات فر و فربخارپز

برچسب انرژی A

ENERGY

اجاق گازهای بوش مجهز به برچسب انرژی A مورد تأیید اتحادیه اروپا می‌باشند.

تمیزکن خودکار (Pyrolytic)

PYROLYTIC

سیستمی که باعث ایجاد حرارتی معادل 480 درجه سانتی‌گراد شده و به این ترتیب سبب از بین بردن هرگونه کثیفی و تبدیل آن به لایه نازکی از خاکستر می‌شود. خاکستر به جا مانده به راحتی با یک دستمال پاک می‌شود.

قفل کودک

CHILD LOCK

با نگه داشتن این کلید به مدت 4 ثانیه کلیه کلیدها قفل خواهند شد.

3D hot air plus

3D HOT AIR PLUSبا بهره‌مندی از سیستم فن داخلی و المنت‌های اطراف آن حرارت در هر 3 قسمت فر به طور یکسان توزیع خواهد شد.

سیستم پخت سنتی (Conventional heat)

CONVENTIONAL HEATبا به کار گرفتن هر دو سیستم حرارتی بالا و پایین، گرما در وسط فر متمرکز شده و پختی طبیعی را فراهم خواهد کرد.

حرارت کف فر (Bottom heat)

BOTOOM HEATبرای طبخ غذاهایی مانند پیتزا مناسب بوده و در ضمن در گرمایش اولیه فر نیز از این عملکرد استفاده می‌شود.

گریل های عریض و کارآمد (Full width)

FULL WIDTHبه شما این امکان را می‌دهند تا مقادیر زیادی از غذا را با کنترل دقیق میزان حرارت سیستم گریل طبخ نمایید.

گریل نیمه

HALF WIDTHبا انتخاب این عملکرد فقط بخشی از گریل را برای مقادیر کم مورد طبخ و به منظور صرفه‌جویی در انرژی گرم می‌کند.

سیستم گریل با هوای گرم (Hot air grill)

HOT AIR GRILLمناسب پخت گوشت و مرغ بوده و با ترکیب سیستم فن و گریل میزان مصرف انرژی تا سقف 50 % در مقابل بریان نمودن سنتی کمتر مصرف می‌شود.

آب کردن یخ موادغذایی (Defrost)

DEFROST

برنامه‌های بسیار دقیق برای آب کردن مواد غذایی یخ زده.

پخت پیتزا (Pizza setting)

PIZZA SETTINGبرنامه‌های بسیار دقیق برای پخت پیتزا اعم از یخ‌زده و غیره بدون نیاز به گرم کردن اولیه فر.

گرمایش اولیه فر (Preheating)

PREHEATINGغذاهای طبخ شده در صورتی که قبل از سرو شدن در این سیستم قرار گیرند بیشتر گرم خواهند ماند. دمای این سیستم از 30 تا 65 درجه سانتی‌گراد قابل تنظیم می‌باشد.

پخت با حرارت قوی و پرقدرت (Intensive heat)

INTENSIVE HEATاین سیستم برای صرفه‌جویی در وقت، حرارت قوی را از پایین فر تولید کرده و مناسب پخت پیتزا و انواع کیک می‌باشد.

AutoPilot

با برنامه اتوماتیک AutoPilot قادر خواهید بود تا بهترین نتیجه را بگیرید. تنها کافی‌ست که غذای خود را در فر گذاشته و وزن آن را وارد و یکی از 85 حالت را انتخاب کنید. به طور 100% غذای شما حتی اگر مرغ و گوشت یا ماهی باشد، آماده می‌شود.

HydroBaking

cookm_heat_conventionalbakingقابلیت HydroBaking یک ایده فوق‌العاده برای پختن نان وشیرینی و گرم کردن غذای یخ زده است. رطوبت داخل فر باعث می‌شود که نان یا شیرینی خشک نشود.

دماسنج گوشت (Meat Probe)

meatprobeدماسنج گوشت وسیله‌ای عالی برای حفظ درجه حرارت مناسب در غذا است؛ کافی ست فقط آن را در داخل غذا وارد کرده و فر متصل کنید و در آخر درجه حرارت مورد نیاز را انتخاب کنید.

صدای کم

silenceبه لطف این ویژگی فرهای بوش صدای بسیار کمی دارند و به سختی می‌توانید متوجه کار کردن آنها شوید. به طور کلی صدای فر توسط صدای موتور و جریان هوا بسته به نوع غذا تولید می‌شود.

Oven carriage

ovencarriagesoftبا کشو حمل غذای فر به راحتی می‎توانید غذا به داخل فر گذاشته و یا آن را خارج کنید. این کشو به آرامی و بدون صدا باز و بسته می‌شود.

ریل‌های تلسکوپی

ریل‌های تلسکوپی بوش راحت‌تر و ایمن‌تر جابه‌جا می‌شوند. این سیستم از یک ریل تلسکوپی سه گانه یا دو گانه تشکیل شده است. ریل می‌تواند تا جایی که به شما اجازه می‌دهد به بیرون کشیده شده تا بتوانید غذا را به راحتی در آن قرار داده یا از آن خارج کنید.

حداکثر حرارت برای در: 30 درجه سانتی‌گراد

cookm_aircirculationشرکت بوش دارای حداکثر استانداردهای ایمنی‌در تجهیزات خود است: در فر به علت طراحی و امنیت خوبی که دارد تنها تا 30 درجه سانتی‌گراد گرم می‌شود.

فر بخارپز

steamovenغذاها نه تنها در فرهای بخارپز خوشمزه‌تر و آبدارتر می‌شوند بلکه سالم‌تر هم هستند. طعم، ویتامین‌ها و مواد معدنی با استفاده از فربخارپز همه حفظ خواهند شد. ترکیب بخار و هوای گرم باعث شده تا غذا به خوبی پخته و آماده شود. شما می‌توانید در سه سطح در آنِ واحد به پخت غذا بپردازید بدون آنکه بوی غذاها با یکدیگر ترکیب شود. نکته مثبت دیگر فرهای بخارپز بوش وجود مخزن آب یکپارچه است که دیگر نیازی نیست آن را مستقیم به شیر آب وصل کرد.