سیستم کنترل جریان هوا

سیستم کنترل جریان هوا تضمین می کند که هوا به طور کامل به داخل کشیده شده و در سیستم فیلتر محصور می شود، بنابراین تضمینی ست برای تمیز کردن بهتر.

نازلی قدرتمند برای تمام سطوح

این نازل موتوردار با چرخشی در حدود 5000 دور در دقیقه، انواع مختلف سطوح را به آسانی تمیز می کند.

مجموعه نازل‌های 360 حیوانات

این مجموعه‌ای ست ایده‌آل برای دارندگان حیوانات خانگی که شامل نازل‌های توربو، نازل سطوح سخت و نازل اثاثیه منزل می‌شود. این مجموعه نازل‌ها هرگونه مو و پشم حیواناتی مثل گربه و سگ را از سطوح مختلف جمع آوری می‌کنند.

بدون سیم

cordless_a01جاروهای شارژی از سیم برق مستقل بوده و به همین دلیل انعطاف زیادی در جابه‌جایی دارند. این ویژگی به شما این اجازه را می‌دهد تا به طور موثری اطراف اثاثیه منزل را تمیز کنید. همچنین هیچ گوشه‌ای از مبلمان یا کمد‌ها از دید شما پنهان نمی‌ماند.

نازل جدید سطوح سخت

جاروهای جدید به نازل‌های سطوح سخت با دو غلتک قلمویی مجهز هستند که نه تنها گرد و خاک را جارو می‌کنند بلکه کاملا برای فرشها مناسب هستند.

تصفیه دوگانه

با تصفیه دوگانه بیشترین انعطاف در جاروهای برقی (با یا بدون کیسه)  با دو روش زیر بدست می آید: استفاده از محفظه گرد و غبار برای کاهش هزینه ها و کیسه های بهداشتی برای حداقل تماس با گرد و غبار.

EasyFollow

easyfollow_a0این سیستم آزادی کاملی را به شما می‌دهد تا در هر موقعیتی و روی هر سطحی از جاروبرقی استفاده کنید. لوله مکش قابلیت چرخش 360 درجه دارد.

سیم 12 متری

12m_radius_a01

سیم برق بلند 12 متری باعث آزادی عمل شما در نظافت شده و از عوض کردن مکرر دو شاخه برق به علت کوتاه بودن سیم جلوگیری می‌کند.

ProAnimal

proanimal_a01زدودن سریع موی حیوانات از همه نوع سطح و اثاثیه منزل با آسانی و کاملا بهداشتی امکان پذیر است. با وجود فیلترهای مخصوص در جاروبرقی‌ها، هوای تازه و خالصی از خروجی هوا خارج می‌شود.

تکنولوژی SensorBagless

sensorbagless_a01با کمک این سنسور عملکرد سیستم جاروها تحت نظارت بوده و با این تکنولوژی منحصربه‌فرد سطح کیفیت تمیز کردن به حداکثر خود می‌رسد. جاروهای بدون کیسه حداقل نیاز به تعمیرات را دارند و با وجود فیلترهای قابل شستشو در این نوع جاروها دیگر نباید نگران خرید و عوض کردن کیسه ها باشید.

برس توربو

turbo_ic_a01استفاده از این برس برای پاک کردن سطوح قدرت بیشتری را به جاروبرقی میدهد. این قدرت مکش باعث می‌شود تا به طور مثال موهای حیوانات به راحتی از سطح فرش کنده شوند.

فوق العاده سبک

ultralight_a0سبک بودن یعنی آسانی و آزادی عمل بیشتر در نظافت.

سیستم SilenceSound

sound_system_a01مواد جدید عایق صدا، موتور تعلیق، مسیرهای طراحی شده برای جریان هوا و دیگر لوازم کاهش صدا تجربه ای عالی را برای نظافت با کمترین صدا رقم خواهد زد.

خشک و تر

wet_and_dry_a01این قابلیت کار شما را برای پاک کردن سریع سطوح از آلودگی های خشک و تر آسان می‌کند.

کیسه هایی با حجم خیلی بزرگ

xxl_capacity_a01کیسه های خیلی بزرگ برای کاهش هزینه و آلودگی ها در زمان تعویض شان نقش مهمی دارند.

تکنولوژی لیتیوم یون بوش

li_ion_technology_a01این تکنولوژی توسط بخش “ابزارهای قدرت” شرکت بوش به اثبات رسیده است. این ویژگی باعث حداکثر کارکرد و طول عمر زیاد باتری‌های قابل شارژ جاروهای شارژی می‌شود.

BionicFilter

bionicfilter_a01این نوع فیلترها چیزی بیش از یک فیلتر بوده و قادر خواهند بود بوی ناخوشایند تمیزکاری را از بین برده و هوایی تمیز را از خروجی این نوع فیلترهای بهداشتی خارج کنند.

فیلتر HEPA

hepa_filter_a01فیلتر نوآورانه و موثر HEPA که قابلیت شستشو هم دارد، تمامی کرک و گرد و غبار را به خود جذب کرده و مانع از پخش شدن آنها در هوای محیط می‌گردد. این قابلیت سلامت افراد خانواده را در برابر بیماریهای آسمی و حساسیتها تضمین می کند .