افتتاح بوش‌لند به طور رسمی

بدین وسیله به اطلاع کلیه کاربران، همراهان و بازدیدکنندگان وب سایت بوش لند می‌رساند از تاریخ شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۴ وب‌سایت بوش‌لند به طور رسمی افتتاح و آغاز به‌کار خواهد نمود.

پس از گذشت بیش از یک ماه از نمایان‌سازی اولیه نسخه آزمایشی وب‌سایت بوش‌لند و تلاش فراوان تیم IT برای هرچه زیباتر نمودن و پویاترسازی این وب‌سایت سرانجام از شنبه پیش‌رو مورخ چهاردهم آذرماه ۹۴ این وب‌سایت بطور رسمی آغاز به‌کار خواهد نمود.

امید است تلاش ما برای فراهم نمودن مکانی تخصصی و مطمئن برای شما دوست داران برند بوش مورد توجه شما هموطنان گرامی قرار گیرد و همواره ما را با پیشنهادات و انتقادات سازنده خود در نیل به اهداف خویش یاری رسانید.

بوش برندی پرافتخار، اصیل و معتبر است پس باید وب‌سایتی در خور نام بزرگ بوش برای دوست داران این برند فراهم می‌آوردیم، از اینرو لطفا نظرات خود را در رابطه با طراحی این وب‌سایت، امکانات آن، محصولات درج شده و دیگر موارد با کارششناسان بخش پشتیبانی بوش‌لند در میان بگذارید.

در بوش لند سعی ما بر این خواهد بود که:

  • به روز باشیم و آخرین محصولات بوش را بلافاصله برایتان فراهم نماییم
  • منصف باشیم و محصولات بوش را ارزانتر از هرجای دیگر در اختیارتان بگذاریم
  •  امین باشیم و کیفیت را فدای کمیت نکنیم
  •  صادق باشیم و به جذب مشتریانی راضی و دایمی مبادرت ورزیم
  • پاسخگو باشیم و در کمترین زمان ممکن پرسش‌ها و ابهامات شما را برطرف نماییم

آدرس شرکت، شماره تماس‌ها، ایمیل، فکس و هرچیزی که برای ارتباط با ما نیاز خواهید داشت در صفحه تماس با ما درج گردیده است، پس اگر پرسشی در ذهن دارید درنگ نکنید. ما عاشق پاسخگویی به پرسش‌های شما هستیم

در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما لطفا به بخش درباره ما مراجعه فرمایید.

 

و در پایان، به یک جمله بسنده می‌کنیم:

اعتماد شما سرمایه ماست

بوش‌لند

 

مشاهده وب‌سایت رسمی بوش آلمان